У багатьох статтях присвячених вибору фасадів існує стереотип про те, що матові фасади практичні та модні, а глянсові – розширюють простір, але більш маркі. На практиці, і матові фасади брудняться, тільки довше і сильніше, і для маленьких кухонь не завжди доречний блиск.
Тому, даємо прості інструменти, які допоможуть визначитися у виборі кухонних фасадів:
1. Класика завжди у матовому покритті. Класика сама по собі відсилає нас до часу, коли меблі робилися вручну, вони покривалися лаком, але лак був напівматовим або матовим, ні про який «високий глянець» не йшлося.
2. Яскравий колір – матовий, складний відтінок – глянець. Яскравий колір у глянці користувався популярністю у 90-х. Однак як будь-який занадто яскравий тренд, ця мода канула в літа і зараз подібні кухні виглядають застарілими. А ось фасади непомітних, складних, більш природних відтінків (особливо світлих) чудово виглядають у глянці.
3. Якщо кухня виходить на південь і до неї потрапляє багато світла, перевага за матов066 836 0707ами. Інакше кожен відбиток пальців, кожна цятка на фасаді кидатиметься в очі. А ще велика кількість блиску буде шкідливо впливати на зір.
4. В окремій кухні або кухні-їдальні - доречний глянець, в кухні-вітальні - краще виглядає матове покриття.
5. Оскільки матове покриття має пори, у місцях постійно контакту можлива поява грязьових плям. Особливо дана проблема є актуальною для кухонь з фасадами на push-to-open або з ручкою Gola.
Основний висновок який ми озвучуємо нашим замовникам звучить так: не існує ідеального варіанту. Кожен фасад має свої переваги та недоставки. Тому обирайте той фасад, який вам більше подобається, і який радуватиме око щодня і зробить вашу кухню незабутньою.